About us

Vážení přátelé,

děkujeme Vám, že jste navštívili stránky chovatelské stanice Inspiro Kennels. Vítáme Vás ve světě, který je impozantní svou silou lásky a přátelství, která se rodí mezi člověkem a psem. Psem, který je člověku oddán celým svým psím srdcem a svou psí duší, která Vás bude provázet v době dobré i zlé a troufám si říci, že Vás bude provázet až za hrob. Láska, kterou ve Vás zanechá právě americký pitbulteriér od prvního vtištění, kdy uchopíte štěně tohoto plemene do svých dlaní, nikdy nekončí….  ani dnes…. ani zítra….

Cílem naší chovatelské stanice je vlastnit a chovat zdravé a neopakovatelné jedince tohoto plemene, kteří se navždy zapíšou do Vašich srdcí. Náš chov je založen na principu cílené plemenitby na zdravotně prověřených jedincích, kteří jsou předpokladem zdravých odchovů. Předpoklad však neznamená stoprocentní jistotu, ale znamená vybírat zdravé jedince čistých linií, kteří jsou vhodnými představiteli plemene pro další chov, nesoucí si kvalitní zdraví pro další generace, vyrovnanou povahu a námi obdivované vlastnosti, jako je drive a temperament….

Chovatelský servis, který nabízíme novým majitelům našich štěňat je předpokladem budování si dlouholetých přátelství, která se vytvářejí díky výběru vhodných majitelů pro naše odchovy a spolupráci s nimi. Mezi naše prioritní zájmy a chovatelské cíle patří i naprostá spokojenost majitelů našich štěňat. Přejeme všem, kteří již vlastní psa nebo fenu z naší chovatelské stanice, aby jejich život po boku amerického pitbulteriéra znamenal naplnění snů a tužeb. Přejeme všem, aby se americký pitbulteriér stal členem Vaší rodiny, kdy jeho odchodem ve Vašem životě zůstane vzpomínka, která bude stále žít…..